• ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

• Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym

„BEZPIECZNE ZACHOWANIE”.

Praca ma przedstawiać przykład bezpiecznego zachowania w wybranej sytuacji.

- format pracy dowolny,

- może być wykonana indywidualnie lub w zespołach dwuosobowych

- technika dowolna

Termin oddania  pracy 24.03.2022. do p. Magdy Durałek (nauczyciela plastyki)

• Rekolekcje 06-08 marca 2023

• Uczniowie mają nauki w kościele w wyznaczonych godzinach zgodnie z planem poniżej, pozostałe lekcje są bez zmian.
            6 marca 2023
            9.00 klasy III-V
            10.00 klasy I-II
            11.00 klasy VI-VIII

7 marca 2023
            9.00 klasy III-V
            10.00 klasy I-II
            11.00 klasy VI=VIII

8 marca 2023
            9.00 klasy IA, IB, IIA, IIB, IIIB, IVA, VB
            11.00 klasy IIIA, VA, VIA, VIIA, VIIIA, VIIIB

• SPOTKANIA Z OPERĄ

• Serdecznie zapraszamy do Opery Nova na balet w trzech obrazach STABAT MATER. HARNASIE. Przedstawienie odbędzie się w dniach: 24.03.2023r. o godz. 19.00, 25.03.2023r.o godz.19.00 oraz 26.03.2023r. godz. 18.00. Cena biletu wynosi 25 zł. Osoby zainteresowane proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa do dnia 01.03.2023r. bezpośrednio do p. Małgorzaty Łusiarczyk na e-dziennik. Ilość biletów ograniczona. ZAPRASZAMY!

• Autobus Żołędowo Pałac - zmiana

• ​W związku z budową ulicy Polnej w Żołędowie nastąpi zmiana  lokalizaji przystanków w rejonie  Żołędowo Pałac.
            Od 21.02.2023 do 31.03.2023 przystanek zostaje przeniesiony na skrzyżowanie ulicy  Polnej i Jastrzębiej. Będzie obowiązywał jeden przystanek dla całego rejonu.

• SUKCES SPORTOWY!!!

• Ogromny sukces naszych uczennic. Dziewczyny zajęły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej.

Wielkie gratulacje dla całej drużyny i trzymamy za nie kciuki na zawodach wojewódzkich.

Skład zespołu: Amelia Woźna, Antonina Andrulewicz, Lilia Gutkowska, Nina Górska, Martyna Rencewicz, Amelia Wojczakowska, Eliza Jurkowska, Emilia Kilijańczyk, Nikola Piechocka, Oliwia Milhausen, Lena Pater, Maria Wachucik.

• OBIADY - LUTY

• Odpłatność za obiady w lutym  wynosi 60,00 zl (12 dni × 5,00zł )

Wpłaty  na konto: BS Oddział Osielsko:

05 8142 0007 0308 1161 2000 0003

• Półkolonie 06.02.2023 - 10.02.2023

• Zimowisko zakończone dziękujemy serdecznie Kolonistom, Opiekunom, Paniom z Kuchni.
            1 dzień-
            Wszyscy stawili się w komplecie. Dzień rozpoczął się od śniadania i zapoznania z regulaminami zimowiska. Opiekunowie grup Pani Gosia Pan Maciej i Pan Michał przejęli grupy. Każda grupa wykonała zadanie  z programu profilaktycznego spójrz inaczej, potem wyjazd do kina na film " Mumie". Uczestnicy wrócili do szkoły a tam czekał ciepły rosół i gofry przygotowane przez nasze Panie z kuchni. Smakowało niebiańsko.
            2 dzień - Wróciliśmy z Teatru na szczęście Wilk przeszedł na wege. Duża w tym zasługa  Trzech Świnek i wielkiego Krasnoludka. Po powrocie uczestnicy dowiedzieli się że " Jak jest zima to jest zimno" i spożyli niekoniecznie wege potrawy.
            3 dzień - Kosmiczny. W sali gimanstycznej Planetarium w stołówce warsztaty cukiernicze na koniec zabawa w chowanego. Dla naszych kolonisów ani szkoła ani kosmos nie mają już tajemnic.
            4 dzień - Wodny świat. Koloniści tym razem pływali, nurkowali, zjeżdżali, skakali. Energia w wodzie rozpierała kolonistów a to już 4 dzień naszego zimowiska. Jutro relaks oczywiście aktywny w Family Parku.
            5 dzień - Family Park
            zdobyty ścianka, trampoliny, tunele, auta wszystko zostało przetestowane. Ostatni dzień półkolonii był sprawdzianem ostatecznym czy uczestnicy zasługują na tytuł Super Kolonisty. No i nie zawiedli. Ogłaszamy oficjalnie medal Super Kolonisty im się należy.
            1 dzieńzdjęcia
            2 dzień  -zdjęcia