• Praca szkoły do końca roku 2023

• Ze względu na prace remontowe  w gabinecie sekretariatu informujemy, że 27 grudnia sekretariat jest nieczynny. W dniach 28 i 29 grudnia praca jest w ograniczonym zakresie. Zaleca się w tych dniach kontakt email: zoledowokorczak@gmail.com.

• SŁODKIE NIESPODZIANKI:-)

• Wszyscy uczniowie, którzy przygotowali ozdoby choinkowe na konkurs  świąteczny otrzymali słodkie niespodzianki.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLNYCH KONKURSACH

• DZIĘKUJEMY ZA ŚWIĄTECZNĄ PACZKĘ

• Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie w tegoroczną akcję Świąteczna Paczka.

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebujących rodzin. Mamy nadzieję, że dla obdarowanych nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą radosne. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej świątecznej akcji.

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepszy !

• Świetlica 14 grudnia

• W związku z organizacją pracy szkoły 14 grudnia (czwartek), zwracamy się z prośbą o odbiór dzieci ze świetlicy do godziny 15.00. Jeżeli nie będzie takiej możliwości prosimy o informację zwrotną  do wychowawcy klasy.

• Mikołajkowy wyjazd do kina

• 8 grudnia był to bardzo udany dzień. Uczniowie klas 8, 7, 6a i 6b wybrali się na przedświąteczny wyjazd do kina na film: "Uwierz w Mikołaja". Po południu czekało na nich wiele atrakcji na szkolnych mikołajkach.

• ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

• Zapraszamy do odwiedzenia świątecznego kiermaszu na szkolnych mikołajkach, na którym będzie wiele pięknych  ozdób, a także stroiki świąteczne wykonane przez naszych uczniów.

• Podsumowanie konkursu "najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

• Podziwiajcie piękną choinkę w Naszej Szkole udekorowaną wyłącznie ozdobami wykonanymi przez uczniów.

Podsumowując konkurs " na najpiękniejszą ozdobę choinkową" uważamy, że wszystkie ozdoby wykonane przez dzieci są piękne i wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na słodki, świąteczny upominek.

Każda ozdoba własnoręcznie wykonana ma w sobie coś wyjątkowego przez co świąteczne drzewko staje się magiczne w ten piękny czas.

• Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

• 5 grudnia wolontariusze z naszej szkoły spotkali się z opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu, aby podsumować przeprowadzone działania od początku tego roku szkolnego. Wspólnie omówili podjęte inicjatywy i podzielili się swoimi pomysłami, co dalej wspólnie mogą robić. Spotkanie zakończyło się wręczeniem dyplomów uznania i słodkich upominków dla naszych szkolnych wolontariuszy.

• OBIADY - GRUDZIEŃ

• Odpłatność za obiady w grudniu wynosi 88zł (16 obiadów ×5,50zl ),  rodzice którzy zgłaszali odpis pani intendent otrzymają informacje indywidualnie.

Wpłaty  na konto: BS Oddział Osielsko  (do 10 każdego miesiąca05 8142 0007 0308 1161 2000 0003

• Konkurs - MIKOŁAJE W NASZEJ SZKOLE

• W ramach miesiąca z klasą 6b zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na mikołajkowy strój. W środę 6 grudnia przebieramy się w stroje św. Mikołajów. Tego dnia obowiązuje zasada “ Za Mikołaja przebrany – na lekcji nie pytany”. Klasa, w której procentowo będzie najwięcej osób przebranych za Mikołaje, wygra słodki upominek.

Zapraszamy do udziału.