• Zebranie 01.02.2024

Klasy IV-VIII - godzina 18.00

Zebranie Rady Rodziców 18.30

• WOLONTARIAT- ZBIÓRKA KARMY I ARTYKUŁÓW DLA ZWIERZĄT

• Tak, jak w latach poprzednich, tak i w tym roku Uczniowie naszej szkoły nie zawiedli. Zebraną karmę oraz koce i artykuły dla zwierząt przekazaliśmy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pruszczu. Dziękujemy serdecznie wszystkim Uczniom i Rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

• Zimowisko

• Informacja dla uczestników zimowiska. W poniedziałek 12 lutego wyjazd na film" Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa"

• Wymiana kartek - współpraca z SP. im Janusza Korczaka w Krzywosądzy

• Wiele radości może sprawić własnoręcznie wykonana kartka świąteczno-noworoczna z nutą karnawałowych życzeń. Przekonali się o tym uczniowie klas 3, którzy z ogromną radością podtrzymują nawiązane znajomości z zaprzyjaźnioną szkołą w Krzywosądzy. Przy okazji doskonalą umiejętności pisania życzeń i listów. Zdziwienie, radość, ciekawość to emocje, które im towarzyszyły podczas rozpakowywania przesyłek.

• Szopki bożonarodzeniowe

• Szopki bożonarodzeniowe   wykonane przez uczniów  przez cały miesiąc pięknie zdobiły szkolny korytarz.  Młodzi artyści wykazali się niezwykłą  pomysłowością, szopki wykonali z różnych materiałów i w różnym stylu. Wszystkie były przepiękne, dlatego wszyscy zostali nagrodzeni na apelu słodyczami i przyborami szkolnymi.

Dodatkowe worki z prezentami otrzymali Ci, którym jury przyznało specjalne wyróżnienia, a byli to :

1.Nicolas Ronsson kl. 52.Emilia kl.6a i Krzysztof kl.1b Baczyńscy 3.Franciszek Różycki kl. 2a   4.Amelia Jaskulska kl.2b

Autorzy: 1. Klaudia Staniszewski 1b 2. Nicolas Ronsson 5a 3. Zuzanna 1a i Amelia 3 b Grochowskie 4. Zuzanna Mania 3 b 5. Emilia 6a i Krzysztof 1b Baszyńscy 6. Michał Czerniak 6a, Joanna, Małgorzata, Sebastian Baruchowie 5a 7. Franciszek Różycki 2a 8. Amelia Jaskulska 1b 9. Mateusz Kraska, Ksawier Stachowski 6b 10. Maksymilian Tacij 3b 11.Laura Leszczyńska 3a

• KONKURS BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

• Dnia 18 stycznia przypada Dzień Kubusia Puchatka. Znanej i kochanej postaci zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Z tej okazji biblioteka szkolna proponuje następujące konkursy:

• Dla klas I-III – konkurs na kartkę urodzinową dla Kubusia z najpiękniejszymi życzeniami urodzinowymi
            • Dla klas IV-VIII – konkurs na plakat z wizerunkiem Kubusia lub innej ulubionej postaci ze Stumilowego Lasu wraz z ulubionym cytatem Termin oddania podpisanych prac – 18.01.2024r. Prace proszę przynosić do biblioteki szkolnej. Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Dla wszystkich uczestników punkt z zachowania. Zachęcam do zabawy, Marta Stępkowska-Helińska - bibliotekarz
        • OBIADY - STYCZEŃ

• Odpłatność za obiady w styczniu wynosi 121 zł

( 22dni × 5,50 zl )

Wpłaty  na konto: BS Oddział Osielsko  (do 10 każdego miesiąca05 8142 0007 0308 1161 2000 0003

• Półkolonie 12.02.2024-16.02.2024

• Na drzwiach wejściowych wywieszono listę uczniów zakwalifikowanych na półkolonie zimowe. Do 20 stycznia prosimy o wpłaty 250zł na konto 05 8142 0007 0308 1161 2000 0003 z dopiskiem zimowisko imię i nazwisko dziecka.  Brak wpłaty oznacza rezygnację z udziału dziecka w zimowisku i możliwość uczestnictwa dzieci z listy rezerwowej.