• Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

• Ogłaszamy konkurs na szopkę bożonarodzeniową, która może być wykonana wraz z rodzeństwem, rodzicami lub przez grupę kolegów. Ważne jest jednak, aby wszystkie elementy szopki były wykonane samodzielnie, nie można ich zakupić w sklepie i jedynie złożyć.

Szopki przynosimy do sali 13 do 6 grudnia.

Zachęcamy do wzięci udziału w konkursie. Wszystkie przygotowane eksponaty będą wystawione podczas szkolnych mikołajek.

• Konkurs z języka angielskiego

• Uczniowie klas 3 oraz klasy 5 i 6b wzięli udział w konkursie "Kraje anglojęzyczne ".

Najlepsze wyniki osiągnęli:

• Bartosz SwobodzińskiAntonina Andrulewicz
            • Nicolas RonssonLiliana Paliwoda
            • Adam SwobodzińskiZuzanna Juszczak
            • Wojtek MączkaMartyna Górnicz
            • Maksymilian TacijNina Leszczyńska
            • Zuzanna Kuczewska i Antonina Witt
          • SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

• Nasze uczennice zaprezentowały swoje umiejętności w VII Wojewódzkim Konkursie Literackim organizowanym przez IX LO w Bydgoszczy. Amelia Wojczakowska zajęła III miejsce a Emilia Kosecka zdobyła wyróżnienie w tym konkursie. Obie dziewczynki to uczennice klasy 7a. Tak wysokie miejsca napawają nas dumą i niech będzie to zachętą do brania udziału w kolejnych edycjach tego konkursu. Gratulujemy !

• Coś dla poetów temat : jesień

• Konkurs twórczości własnej „Jesienne wiatru granie” Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie poetyckim. Napisz wiersz własnego autorstwa o tematyce jesiennej. Wiersz może być rymowany, albo nie musi zawierać rymów. Decyzja należy do Ciebie. Wiersz w wersji papierowej oraz komputerowej. Wersję papierową podpisaną imieniem i nazwiskiem oraz klasą dostarczamy do p.Eli Słysz sala 22 lub p.Karoliny Krispin sala 24 Wersję elektroniczną na adres elaslysz68@gmail.com  termin do dnia 30 listopada

• Drzwi otwarte 09.11.2023

• W czwartek 09.11.2023 w godzinach 17.00-19.00 odbędą się drzwi otwarte dla rodziców. O godzinie 18.30 planowane jest spotkanie Rady Rodziców. Tego dnia na parapety wyłóżymy wszystkie rzeczy zostawione przez uczniów od początku roku szkolnego,

• Sukces Niny 👏

• Uczennica naszej szkoły Nina Klawczynska z klasy 5a zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim organizowanym przez IX Liceum z Bydgoszczy pod patronatem Kuratorium Oświaty. Ogromne gratulacje dla Niny. (opiekun - p.Alina Garczewska-Pawlik)

• PRACE NASZYCH UCZNIÓW

• Nasi uczniowie chętnie rozwijają swoje umiejętności językowo-kulturowe poznając zwyczaje i tradycje innych krajów. Forma plakatu to fajna zabawa, w której można wykazać się także zdolnościami plastycznymi, co widać na załączonym obrazku. Piękne prace zdobią nasz korytarz.

• OBIADY - LISTOPAD

• Odpłatność za obiady  w listopadzie  wynosi 115,50zł  (21 dni ×5,50zl). Z rodzicami, którzy zgłaszali nieobecność dziecka intendent skontaktuje się.

Wpłaty  na konto: BS Oddział Osielsko  (do 10 każdego miesiąca)

05 8142 0007 0308 1161 2000 0003

• Szkolna Liga Historyczna

• Zapraszamy uczniów do zaglądania do zakładki "DLA UCZNIÓW" do SZKOLNEJ LIGI HISTORYCZNEJ, będą tam umieszczane zadania konkursowe.

Zadanie 1 już na Was  czeka☺.

• Konkurs Figur Bajkowych

• Zachęcamy do wykonaniu figury ulubionej postaci z bajki np. z plasteliny, masy solnej, gliny lub innych materiałów. Figura powinna “być stojąca” i mieć co najmniej 15 cm wysokości. Gotowe bajkowe dzieła przynosimy do 3 listopada do sali numer 24 – do p. Karoliny Krispin.

• Dzień gier planszowych

• W piątek w naszej szkole uczniowie mogli przynieść swoje ulubione gry planszowe i zagrać na godzinie wychowawczej ze swoimi kolegami z klasy. Wszyscy się super bawiliśmy a rozgrywki w planszówki odbywały się również na przerwach.

• WYNIKI KONKURSU "PORTRET PATRONA SZKOŁY"

• - w kategorii klas 4 - 8:

I miejsce Lena Starybrat kl.7a

II miejsce Emilia Kosecka kl.7a

III miejsce Joanna Baruch kl. 5a

- w kategorii klas 1 - 3:

I miejsce Alicja Kabatek kl.2b

II miejsce Maja Wolna kl.2b

III miejsce Laura Leszczyńska 3a

DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE PRACE I GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM :-)